timthumb  KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK timthumb

Jedna z najsłynniejszych marek światowego Kickboxingu i walk na zasadach K-1 Rules, King of King’s powraca do Polski. 17-go października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE, największe gwiazdy światowego K-1 i Kickoxingu będą walczyć podczas gali KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK!

Światowe turnieje KOK Grand Prix są jednymi z najwyższej klasy i jakości wydarzeń, gromadzących światowego formatu zawodników, oraz najbardziej oddanych tej sztuce walki fanów. Wszystkie wydarzenia mają miejsce tylko w największych arenach. Taki event kibice obejrzą w ERGO ARENIE

Wieczorem 17-go października kibice Sztuk Walki będą mieć niezapomnianą okazję obejrzenia prawdziwego Króla z Królów, wyłonionego z turnieju z najsilniejszymi światowymi sławnymi z Polski, Holandii, Niemcy, Anglii, Włoch i Ukrainy.

Dodatkowo w 12-stu super walkach wystąpią najsławniejsi zawodnicy Sportów Walki na świecie, którzy wejdą do ringu skłonni do udowodnienia kto jest Najlepszym z Najlepszych. Najbardziej utytułowani polscy fighterzy, będący „Legendami Polskiego Kickboxingu” staną przeciwko najsilniejszym rywalom ze świata. Nie zabraknie także kobiecych pojedynków. Honoru Gdańska i Polski bronić będą także panie.

Zgodnie z tradycją jako pierwsze wystąpią Panie i tak zmierzą się w nim dwie utytułowane zawodniczki z Polski i Niemiec. Polska mistrzyni świata Kamila Bałanda z Championa Gdańsk zmierzy się z Niemką Darią Albers reprezentującą klub Hammer Gym Hamburg w tak zwanej superwalce. Pojedynek na zasadach Kicboxingu odbędzie się w wadze do 65 kg.

W turnieju wagi ciężkiej Heavyweight  Tournament wystąpią: Sergei Lascenko z Ukrainy, Colin George z Holandii i dwaj polscy zawodnicy: Tomasz Szczepkowski z Warszawy i Michał Turyński z Wrocławia. W kolejnej potwierdzonej już walce zmierzą  dwaj tytani wagi ciężkiej: Michał Wlazło z Forfit Gdańsk i Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk.

Karta walk:

Adam Śleszyński (Polska) vs Andre Agbobly (Niemcy)

Przemysław Ziemnicki (Polska) vs Serghei Morari (Mołdawia)

Mariusz Cieśliński (Polska) vs John Arhelger (Niemcy)

Kamila Bałanda (Polska) vs Daria Albers (Niemcy)

Tomasz Makowski (Polska) vs Igor Osinin (Litwa)

Piotr Kobylański (Polska) vs Ilias Bullaid (Holandia)

Tomasz Szczepkowski (Polska) vs Colin George (Holandia)

Michał Turyński (Polska) vs Sergei Laschenko (Ukraina)

Robert Maruszak (Polska) vs Michał Wlazło (Polska)

Radosław Paczuski ( Polska) vs Artur Kyshenko (Ukraina)

Łukasz Butkiewicz (Polska) vs Sergei Maslabojev (Litwa)

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł w sprzedaży w kasie ERGO ARENY, ebilet.pl/ oraz eventim.pl

Wielkie walki, ogromne emocje, niezapomniane widowisko, adrenalina – to wszystko zobaczycie na turnieju KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK!

Akredytacje dla mediów. Kontakt: Indrė Kavaliauskaitė indre@kokfights.com

Więcej informacji o nadchodzącym wydarzeniu na www.kokfights.com

źródło: www.ergoarena.pl